• 0 (530) 878 70 20
  • hnazli@cevikdijitaldonusum.com

Hatice Nazlı AYDOĞAN

Cosinusmedia Ajans Başkanı

Kozan DEMİRCAN

Dijital Dönüşüm Lideri, Akademisyen

Bilgi, Bahçeşehir ve İstanbul Kültür Üniversiteleri öğretim görevlisi olan Kozan Demircan, Dijital Dönüşüm Lideri olarak şirketlere mevcut ve gelecek teknolojileri kullanarak nasıl değer zinciri yaratacakları konusunda danışmanlık yapıyor.

Demircan, halihazırda Bilgi Üniversitesi’nde Amazing Science ve From Invention to Innovation derslerini, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Endüstri 4.0’da Tasarım Odaklı Düşünme İle İnovasyon dersini ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Gelecek Bilgisi dersini veriyor.

Dijital dönüşüm, endüstri 4.0, inovasyon, dijital liderlik, yapay zeka, nesnelerin interneti, satışta dijitalleşme, büyüme hızlandırma, ürün-iş kolu geliştirme, blockchain ve kriptoparalar alanlarında şirketlere danışmanlık yapan Demircan; bu konularda workshoplar düzenliyor, eğitim veriyor ve vizyoner konuşmalar yapıyor.

Kozan Demircan’ın khosann.com adlı bir popüler bilim blogu ve Starbasekozan Youtube video listesine ek olarak ulusal TV kanalları ve radyo programı söyleşileri bulunuyor. Demircan, ST Endüstri Medya Otomasyon dergisinde yazıyor ve ST Endüstri Radyo 105.8’de Dijital Gelecek programını sunuyor. 75 doğumlu olan, 1994 yılında Özel İtalyan Lisesi ve 2000’de İstanbul Üniversitesi felsefe bölümünden mezun olan Demircan, İngilizce ve İtalyancayı akıcı olarak konuşuyor.

Çevirmen olarak Türkçeye 4 kitap kazandıran Demircan başta Linkedin olmak üzere, sosyal ağları aktif olarak kullanıyor.