• 0 (530) 878 70 20
  • hnazli@cevikdijitaldonusum.com

ÇEVİK DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Önümüzdeki 5 yılda nasıl hayatta kalacaksınız? Teknolojiyi kullanarak nasıl sürdürülebilir kârlılık sağlayacak ve kalkınacaksınız? Kozan Demircan ile Çevik Dijital DönüşümTM programı, dijital dönüşüm ve inovasyon yaparak kurumunuzu geleceğe taşımak için gereken donanımı sağlıyor:

  • Endüstri 4.0, dijital ekonominin yeni iş modelleri, şirketlerde büyüme hızlandırma, dijital kariyer, İK’da dijital dönüşüm, satışta dijitalleşme, yapay zeka, nesnelerin interneti, blockchain ve kriptoparalar başlıkları altında sizlere sertifikalı eğitimler sunuyoruz.
  • Workshoplar düzenleyerek dijital dönüşüm yol haritanızı birlikte çıkarıyor ve demo çalışmalarıyla projelerinizi hayata geçiriyoruz. Vizyoner konuşmalarla yöneticileriniz ve ekibinizi dijitalleşmeye hazırlayarak dijital yetkinliklerinizi geliştiriyoruz.

İster kâr odaklı kuruluş olun, ister STK, KOBİ, OSB, öğretim ve kamu kurumu; sizlere dijital dönüşüm öğretmiyoruz, bizzat dijital dönüşüm yapmanızı sağlıyoruz. Çevik Dijital Dönüşüm’e hemen geçin ve gelecek 10 yılda nasıl para kazanacağınızı şimdiden belirleyin.

Çevik dijital dönüşüm hakkında bilmeniz gereken her şey tanıtım videolarında:
 Dijital liderlik, dijital dönüşüm vizyonu, endüstri 4.0, tasarım odaklı inovasyon, dijital ekonominin yeni iş modelleri, şirketlerde büyüme hızlandırma başlıkları altında sertifikalı eğitimlerimize katılın.

Dijital kariyer, İK’da dijital dönüşüm, satışta dijitalleşme, nesnelerin interneti, büyük veri, veri görselleştirme, iş analizi, yapay zeka, robotik, blockchain ve kriptoparalar eğitimleri ile hem kendinizi hem de şirketinizi geliştirin.